Software, který Vám nesmí chybět

Angry Birds Space ke stažení

Angry Birds je videohrou, kterou vyvinula finská společnost Rovio Mobile. Hra se okamžitě po vydání setkala s opravdu pozitivními ohlasy u uživatelů a dokonce u kritiků. Celý příběh hry začíná krádeží ptačích vajec. Ptáci se dovídají, že za všechno můžou zlá zelená prasata.

Na začátku hry mají ptáci jako hlavní cíl získat zpět svá vejce, avšak nakonec se jen chtějí pomstít zeleným prasatům.. Na počátku má hráč k dispozici pouze jediný, základní druh ptáka. Jak budete postupovat dále, budete získávat stále nové a nové ptáky.

V základní verzi hry je v současnosti k dispozici osm druhů ptáků. Jedná se například o červeného, který nic moc neumí a je spíše maskotem. Dále získáte žlutého ptáka, který ma k dispozici raketový pohon. Pak ptáka modrého, který se za letu dokáže rozpadnout na menší ptáčky a pokrýt tak větší plochu.

Každý druh ptáka má nějakou specializaci. Například se žlutým ptákem účinně ničíte dřevo nebo například s ptákem černým efektivně ničíte beton. V každém levelu máte vždy na začátku určitý počet ptáků a prasat, které musíte zničit, přičemž ptáci jsou Vám dáni v určitém pořadí, ve kterém s nimi můžete střílet.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stahuj hry a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.